Brasskärm Karl Johan

Brasskärm Karl Johan
Brasskärm Karl Johan
Brasskärm Karl Johan
Brasskärm Karl Johan

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRASSKÄRM på hjul, Karl Johan, mahogny, uppdragbar skärm, höjd 102x62 cm

Skador och lagningar

219095

2013-12-04