Stig Borglind etsning

Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Romantiskt landskap", signerade Stig Borglind, etsning, 30x24 cm

219096

2013-12-04