Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Sydländskt landskap med häst och vagn, signerad Mårten A, färglitografi, provex. 27x34 cm

219108

2013-12-04