Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 24 , signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm, häfte med tillhörande text medföljer
219111
2013-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här