Fabian Marcaccio C-print
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARCACCIO, Fabian (Argentina, född 1963): Untitled,
signerad, daterad och numrerad på baksidan Marcaccio -93, 3/6, C-print, 33x49 cm,
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare
219117
2013-12-04