Fabian Marcaccio C-print

Fabian Marcaccio C-print
Fabian Marcaccio C-print
Fabian Marcaccio C-print
Fabian Marcaccio C-print

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARCACCIO, Fabian (Argentina, född 1963): Untitled,
signerad, daterad och numrerad på baksidan Marcaccio -93, 3/6, C-print, 33x49 cm,
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

219117

2013-12-04