Jiri Georg Dokoupil kol på papper

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954): Untitled,
signerad och daterad på baksidan d. -88, kol på papper, 9,5x7,5 cm.

219120

2013-12-04