Jiri Georg Dokoupil kol på papper-diptyk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954): Untitled - diptyk,
signerade och daterade på baksidorna Dokoupil -88, kol på papper, vardera 9,5x7,5 cm

219121

2013-12-05