Andrei Roiter 7491

Andrei Roiter 7491
Andrei Roiter 7491

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROITER, Andrei (USA, född 1960): "7491", signerad Roiter, akvarell, tusch och blyerts på papper, 32x24 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Veck

219122

2013-12-04