Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROITER, Andrei (USA, född 1960): "7491", signerad Roiter, akvarell, tusch och blyerts på papper, 32x24 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Veck
219122
2013-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här