Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, importstämplar, rokokostil, gräddkanna och sockerskål invändigt förgylld, kannans höjd 24 cm, total vikt 870 g

219130

2013-12-04