Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, importstämplar, rokokostil, gräddkanna och sockerskål invändigt förgylld, kannans höjd 24 cm, total vikt 870 g
219130
2013-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här