Kjell Åslind komposition
2013-12-04
219135
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ÅSLUND, Kjell (född 1948): "Remix", signerad kjell Åslund, signerad och daterad a tergo 1999, remix 1999-2012", tempera och akryl på pannå, 88x60 cm