Nils Kölare färglitografi

Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖLARE, Nils (född 1930-2007) (2): Komposition, signerade, färgserigrafi, provtryck, 75x55 cm vardera

Veck

219141

2013-12-04