Jules Cheret litografi

Jules Cheret litografi
Jules Cheret litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHÉRET, Jules (1836-1932): "Palais de Glace", reklamaffisch, litografi, bladstorlek 56x39 cm

Skador: Mittveck, ej examinerad ur ram

219155

2013-12-04