Kinesiska träsnitt

Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt
Kinesiska träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄSNITT, 6 st, Japan, 1800-tal, Folk och krigare på marsch, varierande format
Proveniens: Eva Altrichter

219160

2014-03-16