Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KAUFMANN, Karl (Österrike 1843-1901): Motiv från Venedig, signerad, C. Marchant, olja på duk, 50x81 cm
Senare uppfodrad på pannå
219165
2013-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här