Karl Kaufmann oljemålning

Karl Kaufmann oljemålning
Karl Kaufmann oljemålning
Karl Kaufmann oljemålning
Karl Kaufmann oljemålning
Karl Kaufmann oljemålning
Karl Kaufmann oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KAUFMANN, Karl (Österrike 1843-1901): Motiv från Venedig, signerad, C. Marchant, olja på duk, 50x81 cm

Senare uppfodrad på pannå

219165

2013-12-04