Lornjett silver markasiter onyx
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LORNJETT, silver, markasiter och onyx, 1930-tal, KEDJA, silver, med karbinhake, längd 62,5 cm
En markasit saknas, onyx med litet hack på ena kantens långsida samt ett litet nagg på övre hörnsida
219187
2013-12-05