Lornjett silver markasiter onyx

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LORNJETT, silver, markasiter och onyx, 1930-tal, KEDJA, silver, med karbinhake, längd 62,5 cm

En markasit saknas, onyx med litet hack på ena kantens långsida samt ett litet nagg på övre hörnsida

219187

2013-12-05