Harunobu träsnitt

Harunobu träsnitt
Harunobu träsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARUNOBU, Suzuki (1725-1770): Kvinnor under parasoll, utgivare Emi-ya Kichiemon, hosoban 31x14 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Slitage, lagningar, veck, blekt

219216

2014-03-16