Eishi träsnitt
2014-03-16
219222
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EISHI, Hosoda (1758-1829): Sovande kurtisan med bok, signerad Eishi ga, utgivare Nishimura Eijudô, 63,5x12 cm
Proveniens Per Kjellander, Lidingö
Fläckar, veck, lagningar