Eishi träsnitt

Eishi träsnitt
Eishi träsnitt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EISHI, Hosoda (1758-1829): Sovande kurtisan med bok, signerad Eishi ga, utgivare Nishimura Eijudô, 63,5x12 cm
Proveniens Per Kjellander, Lidingö

Fläckar, veck, lagningar

219222

2014-03-16