Koryusai träsnitt

Koryusai träsnitt
Koryusai träsnitt

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KORYUSAI, Isoda (verksam 1764-1788): Musicerande kvinnor, signerad Koryûsai ga, hashire-e 68x12 cm Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Fläckar, slitage

219242

2014-03-16