Japansk akvarell

Japansk akvarell
Japansk akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sällskap vid flod, signerad, akvarell på siden, 29x36,5 cm

Maskhål

219244

2014-03-16