Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Spetsbergen, signerad A Helberger, olja på duk, 69x87 cm
Dukveck
219278
2013-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här