Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSLAMPA, "Molnet", Martin Wickström, formgiven 1993, signerad Martin Wickström samt numrerade 24, höjd 35 cm
219280
2013-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här