Lampor av Martin Wickström

Lampor av Martin Wickström
Lampor av Martin Wickström
Lampor av Martin Wickström
Lampor av Martin Wickström
Lampor av Martin Wickström
Lampor av Martin Wickström

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, "Molnet", Martin Wickström, formgiven 1993, signerad Martin Wickström samt numrerade 24, höjd 35 cm

219280

2013-12-05