Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅL, glas, Mona Morales, Kosta, signerad Kosta unik 8-599 M Morales, höjd 14, diameter ca 21 cm
Zustandsbeschreibung
Repor
219316
2013-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner