Skål Morales

Skål Morales
Skål Morales
Skål Morales
Skål Morales
Skål Morales
Skål Morales
Skål Morales
Skål Morales

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÅL, glas, Mona Morales, Kosta, signerad Kosta unik 8-599 M Morales, höjd 14, diameter ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

Repor

219316

2013-12-05