Barnmöbler

Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARNMÖBEL, 4 dlr, 1900-talets början, bestående av: 2 stolar, sekretär, bord

En ryggbricka lagad, slitage

219338

2013-12-05