Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARNMÖBEL, 4 dlr, 1900-talets början, bestående av: 2 stolar, sekretär, bord
En ryggbricka lagad, slitage
219338
2013-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här