Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MJÖLK- och GRÄDDKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av antikviteter fladdermus resp pagodlandskap, höjd 11,5-14 cm
Saknar lock, sprickor, lagningar
219341
2013-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här