Skålfat Paul Hoff 1970-tal

Skålfat Paul Hoff 1970-tal
Skålfat Paul Hoff 1970-tal
Skålfat Paul Hoff 1970-tal
Skålfat Paul Hoff 1970-tal
Skålfat Paul Hoff 1970-tal
Skålfat Paul Hoff 1970-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, glas, Paul Hoff, Kosta, överfång i brunt, blästrad dekor med motiv av häger, signerad Kosta Atleier 1976 124 P. Hoff, diameter ca 50 cm

Smärre repor

219346

2013-12-05