Eddie Figge

Eddie Figge
Eddie Figge
Eddie Figge
Eddie Figge

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad och daterad 1989, krita med ståltråd, 29x41 cm, rammått 51x66 cm

219358

2013-12-06