Skål på fat

Skål på fat
Skål på fat

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL på fot, glas, 1800-tal, slipad dekor, höjd 22,5 cm

Nagg

219363

2013-12-05