Wilhelm Harsing oljemålning
2013-12-05
219370
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARSING, Wilhelm (1861-?): Betande kor vid vattendrag, signerad W Harsing, olja på duk, 59x87 cm
Lagningar, smärre färgbortfall