Kista allmoge daterad 1799

Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799
Kista allmoge daterad 1799

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, allmoge, möjligen Dalarna, daterad 1799, originalbemålad, höjd 30, 66x44,5, nyckel finns

Slitage och lagningar

219371

2013-12-05