Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, tvåsitsig, Andreas Hansen för "Andersen Möbelsnedkeri", Danmark, 1960-tal, längd ca 147 cm
Senare klädsel på dynorna, slitage
219380
2013-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här