Soffa Andreas Hansen för Andersen Möbelsnedkeri

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, tvåsitsig, Andreas Hansen för "Andersen Möbelsnedkeri", Danmark, 1960-tal, längd ca 147 cm

Senare klädsel på dynorna, slitage

219380

2013-12-05