Skåp med jalusi

Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1940-tal, ek, jalusidörr, höjd 146, 52x42 cm

Fanerskador

219395

2013-12-05