Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, ek, 1940-tal, sits klädd i galon, på hjultrissor

Slitage

219401

2013-12-05