Golvlampa teak

Golvlampa teak
Golvlampa teak

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, teak och mässing, omkring 1900-talets mitt, brännmärkt ÖA, höjd ca 140 cm

Slitage

219403

2013-12-05