Lounge chair med Ottoman Charles & Ray Eames

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

28 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, "Lounge chair with Ottoman", Charles & Ray Eames för Herman Miller USA, 1960-tal, palisander, med centralfot, spår av etikett under fotpallen

Slitage

219415

2013-12-05