Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, England, 1800-tal höjd 108, 79x41 cm, nyckel finns

Skador, omarbetat

219421

2013-12-05