Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELLAMPETTER, 2 st, snarlika, 1800-tal, Karl Johan, ram fanérad i mahogny, för ett ljus vardera, olika ljusarmar, höjd 56x40 cm
Skador
219431
2013-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här