Spegellampetter 1800-tal Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 2 st, snarlika, 1800-tal, Karl Johan, ram fanérad i mahogny, för ett ljus vardera, olika ljusarmar, höjd 56x40 cm

Skador

219431

2013-12-06