Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, med stenskiva, Louis XVI, 1700-tal, fanérad med mahogny och fruktträd, mässingsbeslag, höjd 88, 81x40 cm, nyckel finns
Skador, kompletteringar
219437
2013-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här