Silvervaser

Silvervaser
Silvervaser
Silvervaser
Silvervaser

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 4 st., silver, England, Collins & Cook, Birmingham, 1930-tal, för Asprey London, 1900-tal, höjd 23 cm

Skador

219439

2013-12-07