Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAKBORSTAR, 2 st., varav en Gustaf Dahlgren, Malmö 1860, DOSA, lock med skuren pärlemor, LUKTDOSA, med pärlemor, silver, 1800-tal
Pärlemor med visst slitage
219446
2013-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här