Rakborstar dosor silver

Rakborstar dosor silver
Rakborstar dosor silver
Rakborstar dosor silver
Rakborstar dosor silver
Rakborstar dosor silver
Rakborstar dosor silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAKBORSTAR, 2 st., varav en Gustaf Dahlgren, Malmö 1860, DOSA, lock med skuren pärlemor, LUKTDOSA, med pärlemor, silver, 1800-tal

Pärlemor med visst slitage

219446

2013-12-06