Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd 27 cm

En ljusstake med skada i godset

219462

2013-12-06