Ljusstakar barock

Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock

Klubbat för:

950 SEK

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, 1700-tal, barock, mässing, höjd ca 17 cm vardera

Skador ock lagningar

219468

2013-12-06