Tema: Samiskt bälte

Tema: Samiskt bälte
Tema: Samiskt bälte
Tema: Samiskt bälte
Tema: Samiskt bälte

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄLTE, med beslag, nordsamiskt omkring 1900, spännet med silverstämplar AO, Östersund 1906, längd 100 cm

Smärre skador

219474

2014-02-06