Tema: Rotkorg och vrilskål

Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål
Tema: Rotkorg och vrilskål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROTKORG, samearbete, 1800/1900-tal, höjd 16, längd 25 cm, VRIL, 1900-tal, höjd 15, längd 36 cm

Korgen med skador

219478

2014-02-06