Rokokospegel

Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPEGEL, rokoko, skuren och pastellagedekor, förgylld, höjd 45x26 cm

Skador och lagningar, kompletteringar

219484

2013-12-06