Tema: Christian Eriksson brons

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIKSSON, Christian (1858-1935):Mansbyst-Johan Thuri, signerad och daterad Chr. Er1911, gjutarmärkt Herman Bergman, brunpatinerad brons, höjd 37 cm

219486

2014-02-06