Skål koppar 1700-tal

Skål koppar 1700-tal
Skål koppar 1700-tal
Skål koppar 1700-tal
Skål koppar 1700-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, 1700-tal, barock, koppar, diameter 31 cm

Slitage

219487

2013-12-06