Väggpendyl J G Lundberg Stockholm

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, rokokostil, urtavlan märkt J G Lundberg Stockholm, träskuren dekor, förgylld, höjd 83x50 cm

Sprickor och skador, pendel och nyckel finns

219509

2013-12-06