Vas med dekor av kvinna

Vas med dekor av kvinna
Vas med dekor av kvinna
Vas med dekor av kvinna
Vas med dekor av kvinna
Vas med dekor av kvinna
Vas med dekor av kvinna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, glas, osignerad, dekor av kvinna, höjd 24 cm

Bruksslitage

219514

2013-12-06